O przychodni

Przychodnia Weterynaryjna Stabłowicka została założona przez lek.wet. Wojciecha Bernackiego w 2005 roku. Od początku działalności staramy się wprowadzać udoskonalenia i innowacje w naszej pracy korzystając z osiągnięć nowoczesnej techniki oraz doniesień naukowych. Dlatego naszą pracę łączymy z uczestnictwem w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Dobrze wyposażone laboratorium oraz sprzęt do diagnostyki obrazowej pozwala nam na szybką i dokładną diagnostykę. Zawsze dbamy o dobro i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Szczególnie podczas zabiegów chirurgicznych jest to dla nas ważne a cel ten osiągamy dzięki nowoczesnej aparaturze do narkozy wziewnej oraz aparaturze do monitoringu pacjenta w czasie narkozy.

Przychodnia jest czynna

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00

w soboty 9:00 – 14:00

 

Nasi lekarze i pracownicy

śp. Wojciech Bernacki

lekarz weterynarii

specjalista chirurgii weterynaryjnej

w zawodzie od 2000 r.

założyciel lecznicy, nasz nieodżałowany szef.

Magdalena Kielar

lekarz weterynarii

Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu ukończyła z wyróżnieniem w 2010r. Od tej pory pracowała i zdobywała doświadczenie w leczeniu psów i kotów w prężnie działających lecznicach dla zwierząt. Cechuje się uporem, ambicją i dużą empatią . Stale śledzi najnowsze trendy w medycynie weterynaryjnej, dba o własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. W wolnych chwilach pielęgnuje stale rozrastającą się kolekcje roślin ozdobnych, rozpieszcza swoje dwie piękne kotki i spaceruje leśnymi ścieżkami.

Paulina Dorożyńska

lekarz weterynarii

w zawodzie od 2020 r.

Wojciech Chwirot

lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Z naszą kliniką związany był jeszcze w trakcie studiów jako wolontariusz i student stażysta, a od 2023 roku zatrudniony jako lekarz.
Do głównych zainteresowań zawodowych Wojtka należy chirurgia, z której stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w warsztatach i wykładach. W wolnych chwilach spędza czas ze swoimi dwoma psami Heleną i Dante.

Zuzanna Werstler

lekarz weterynarii

Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Już od czasów studiów praktykowała w lecznicach weterynaryjnych zdobywając cenne doświadczenie. Jest osobą wykazująca się wysoką empatią i umiejętnością nawiązywania dobrych relacji ze swoimi zwierzęcymi pacjentami oraz ich opiekunami. Cechuje ją również ambicja i dociekliwość. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prywatnie jest opiekunką dwóch adoptowanych kotków – Fusika i Goferka.

Paulina Szymańska

technik weterynarii

w zawodzie od 2016 r.

Agnieszka Szczepaniak

recepcja

Ukończyła pedagogikę społeczną. Nie pracuje w zawodzie, ale niewątpliwie zdobyte wykształcenie przekłada się na  umiejętność pracy z ludźmi i zwierzętami, co jak przyznaje, przynosi jej dużo satysfakcji i radości. Wita Państwa na recepcji, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, służy pomocą i wsparciem. Uwielbia wycieczki górskie, jazdę na rowerze, podróże  oraz długie spacery. Właścicielka cavaliera- Nitka i kotki Mai.

Patrycja Szychta

lekarz weterynarii

specjalista chirurgii weterynaryjnej

Ukończyła studia na wrocławskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w 2006r a w 2012r uzyskała tytuł Specjalisty Chirurgii Weterynaryjnej. Od wielu lat bierze udział w szkoleniach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę szczególnie w zakresie rozrodu psów i kotów, dermatologii, ortopedii i diagnostyki obrazowej. Prywatnie jest właścicielką dwóch psów Rica i Mori oraz konia Wigora. Miłośniczka natury i wędrówek wszelakich.