O przychodni

Przychodnia Weterynaryjna Stabłowicka została założona przez lek.wet. Wojciecha Bernackiego w 2005 roku. Od początku działalności staramy się wprowadzać udoskonalenia i innowacje w naszej pracy korzystając z osiągnięć nowoczesnej techniki oraz doniesień naukowych. Dlatego naszą pracę łączymy z uczestnictwem w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Dobrze wyposażone laboratorium oraz sprzęt do diagnostyki obrazowej pozwala nam na szybką i dokładną diagnostykę. Zawsze dbamy o dobro i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Szczególnie podczas zabiegów chirurgicznych jest to dla nas ważne a cel ten osiągamy dzięki nowoczesnej aparaturze do narkozy wziewnej oraz aparaturze do monitoringu pacjenta w czasie narkozy.

Przychodnia jest czynna

Poniedziałek                 8:00-19:00

Wtorek                          8:00-19:00

Środa                             8:00-19:00

Czwartek                       8:00-19:00

Piątek                             8:00-19:00

Sobota                           9:00-14:00

Internetowa rezerwacja wizyt

Rezerwuj wizytę

Nasz zespół

śp. Wojciech Bernacki

założyciel

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym z wyróżnieniem w 2000 roku. Odbywał praktyki w lecznicach w Polsce i Londynie. W 2006r. uzyskał tytuł Specjalisty Chirurgii Weterynaryjnej. W 2005 r. otworzył własną Przychodnię Weterynaryjną przy ul. Stabłowickiej 60 a w 2021r. przeniósł działalność do nowo wybudowanego budynku przy ul. Stabłowickiej 56. Swoją przychodnię tworzył z wielką pasją i zaangażowaniem. Był osobą empatyczną i pracowitą. Zawsze uśmiechnięty, wytrwale dążył do wyznaczonego celu. Kochał ludzi i zwierzęta. Zawsze uczynny i troskliwy wobec swoich podopiecznych. Człowiek z sercem na dłoni… Pasjonowało go wędkarstwo i narciarstwo.

Nasz nieodżałowany szef zmarł tragicznie 19.12.2022 r.

Agnieszka Bernacka

właściciel

Ekonomistka i radca prawny, specjalizująca się w obsłudze prawnej obrotu nieruchomościami, prowadzi biuro nieruchomości.

Dba o sprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój przychodni. Jest osobą sympatyczną i pełną empatii. Daje dużo wsparcia, motywuje do działania i otacza opieką swój zespół. Zawsze dąży do rozwiązania wszystkich problemów. Jej misją jest kontynuowanie dzieła swojego męża. Wolny czas spędza z trójką dzieci na wyjazdach w góry, nad jeziora lub nad morze.

Patrycja Szychta

lekarz weterynarii
specjalista chirurgii weterynaryjnej

Ukończyła studia na wrocławskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w 2006r a w 2012r uzyskała tytuł Specjalisty Chirurgii Weterynaryjnej.
Od wielu lat bierze udział w szkoleniach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę szczególnie w zakresie rozrodu psów i kotów, dermatologii, ortopedii i diagnostyki obrazowej. Prywatnie jest właścicielką dwóch psów Rica i Mori oraz konia Wigora.
Miłośniczka natury i wędrówek wszelakich.

Magdalena Kielar

lekarz weterynarii

Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu ukończyła z wyróżnieniem w 2010r. Od tej pory pracowała i zdobywała doświadczenie w leczeniu psów i kotów w prężnie działających lecznicach dla zwierząt. Cechuje się uporem, ambicją i dużą empatią . Stale śledzi najnowsze trendy w medycynie weterynaryjnej i dba o własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. W wolnych chwilach  pielęgnuje stale rozrastającą się kolekcje roślin, rozpieszcza swoje dwie piękne kotki, i spaceruje leśnymi ścieżkami.

Paulina Dorożyńska

lekarz weterynarii

Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2020 roku. Regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu dermatologii, endokrynologii i diagnostyki obrazowej. Stawia duży nacisk na współpracę z właścicielem i minimalizowanie stresu dla pacjenta podczas wizyty. Prywatnie kocia mama Morii. Po pracy spędza czas na gotowaniu , czytaniu książek i zabawie z dwójką córek lecząc kolekcję pluszaków.

Wojciech Chwirot

lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Z naszą kliniką związany był jeszcze w trakcie studiów jako wolontariusz i student stażysta a od 2023 roku zatrudniony jako lekarz. Do głównych zainteresowań zawodowych Wojtka należy chirurgia, z której stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w warsztatach i wykładach. W wolnych chwilach spędza czas ze swoimi dwoma psami Heleną i Dante.

Zuzanna Werstler

lekarz weterynarii

Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Już od czasów studiów praktykowała w lecznicach weterynaryjnych zdobywając cenne doświadczenie. Jest osobą wykazująca się wysoką empatią i umiejętnością nawiązywania dobrych relacji ze swoimi zwierzęcymi pacjentami oraz ich opiekunami. Cechuje ją również ambicja i dociekliwość. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach. Prywatnie jest opiekunką dwóch adoptowanych kotków – Fusika i Goferka.

Paulina Szymańska

technik weterynarii

Tytuł technika weterynarii uzyskała w 2016 roku. Zwierzęta małe i duże to jej życiowa pasja od dziecka. Zawsze bardzo dba o ich komfort i minimalizowanie stresu w trakcie pobytu w lecznicy. Prywatnie opiekunka dwóch kotów – Kazimierza i Jaskierka.

Agnieszka Szczepaniak

recepcja

Ukończyła pedagogikę społeczną. Nie pracuje w zawodzie, ale niewątpliwie zdobyte wykształcenie przekłada się na  umiejętność pracy z ludźmi i zwierzętami, co jak przyznaje przynosi jej dużo satysfakcji i radości. Wita Państwa na recepcji, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, służy pomocą i wsparciem. Uwielbia wycieczki górskie, jazdę na rowerze, podróże  oraz długie spacery. Właścicielka cavaliera- Nitka i kotki Mai.